KAYZEN YAPI ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili Kişi
REMZİ ÖZTÜRK

Firma Telefonu
2123431152

Firma Hakkında

Kayzen Yapı, 1988 yılından bugüne, inşaat sektörünün çeşitli alanlarındaki proje ve uygulama deneyimleriyle; havuz örtüleri (havuz kapama sistemleri), açılır tavan sistemleri, açılır çatı sistemleri ve kış bahçeleri, geniş açıklıklar geçebilen alüminyum kiriş profilleri konusunda imalat, satış, projelendirme ve montaj hizmeti vermektedir.

Özellikle Açılır Çatı Sistemleri, Açılır Kapanır Çatı Sistemleri, Hareketli Çatı Sistemleri, Teleskopik Çatı Sistemleri, Açılır Tavan Sistemleri Açılır Çatı, Açılır Tavan, Teleskopik Çatı, Teleskopik Açılır Çatı, Polikarbonat Çatı, Kış Bahçesi, Kinetik Mimari, Kinetik Mimarlık gibi projeler üretmiş ve tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur

Firmamız konsept olarak Kinetik Mimari Sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yapının hareket yeteneğini, statik bir yapıda mümkün olamayacak fonksiyonu yerine getirebilmesi, çevre koşullarına uyumluluk veya sadece estetiğini geliştirmek için kullanılabilmesi bu sistemi son zamanlarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler hale getirmiştir. Kayzen Yapı, kinetik mimarinin ülkemizdeki ilk uygulayıcılarındandır.

Firma İstatistikleri

Bugün

19

ziyaret

Toplam

2347

ziyaret