PARKE DECK ORMAN ÜRÜNLERİ

Yetkili Kişi
AYHAN KACAN

Firma Telefonu
05302415000

Firma Hakkında

Firmamız masif parke, merbau parke,meşe parke, teak deck, iroko deck , karo deck, imalat parke satışı, deck satışı ve montaj hizmeti vermektedir . Lamine parke , laminat parke satış ve uygulama ekiplerimiz mevcuttur.Ahşap bakımı ve thermowood ahşap , kamelya ve pergole satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 

DECK NEDİR


Decking, havuz kenarı, bahçe,teras, banyo içi, küvet altı gibi ıslak zemin üzerine uygulanan dış hava şartlarına dayanıklı ahşap malzemedir.

Teak, Merbau, Iroko,ipe , ovenkol gibi ekzotik dayanıklı ağaç türleri , Emrenye edilmiş dış cepheye dayanıklı ağaçlardan ve Thermo edilmiş agaç türlerinden : Boy yada modüler sistem ile veya çeşitli ebatlara karo olarak üretilip mekanlarınıza monte edilmesidir.

Decking malzemesinin altına döşenen ızgara sayesinde suyun hızlı ve etkili bir şekilde süzülmesini sağlar.Deck malzemesinin ızgaraya montajında galvanizli paslanmaz aparat vada plastik deking aparatı kullanılmalıdır..

DECK ÇEŞİTLERİ


Temel olarak deck dört çeşide ayrılır.

  • 1) Teak , iroko ,merbau, ovenkol, ipe , ovenkol gibi Batı Afrikanın tropikal doğal ormanlarında ve güney asya tropikal ormanlarında yetişen dogal dayanıklı ağaç türlerinden imal edilir.
  • 2) Emprenye edilmiş agaç türlerinden imal edilir.
  • 3) Agaç malzemenin Thermo edilmesinden imal edilir.
  • 4) Belli oranlarda ağaç malzeme ve plastik karışımı olan Kompozit deck tir. Kompozit deck yarı dogal bir üründür.
 

Firma İstatistikleri

Bugün

49

ziyaret

Toplam

13476

ziyaret